Zostań pionierem podcastingu oraz internetowego radia!


pionier_radia

Internet w Polsce, wśród Zielonoświątkowców i Charyzmatyków jest niewykorzystany! W naszych czasach, każdy kościół, osoba, grupa domowa, powinna mieć przynajmniej sprawnie działająca stronę www. Tymczasem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Widziałem wiele stron, zarówno w Polsce jak i za granica, które albo wygasły, albo są w budowie przez ‚nieokreślona’ liczbę miesięcy…lat…lub gdzie ostatni update miał miejsce 5 lat temu!

Dodatkowo wiele osób mogłoby zostać pionierem podcastingu w Polsce przy użyciu programów jak iTunes! Jest on za darmo a można dotrzeć do tysięcy/ milionów potencjalnych odbiorców. Itunes ma ponoć 800 mln kont! Dobra wiadomość jest taka: nie musisz czekać aż pastor coś zauważy, albo pastor nie musi czekać aż ktoś inny mu pozwoli! Na iTunes możesz również sprzedać muzykę, wideo, a nawet książki!

Dodatkowo możesz nagrywać programy radiowe na żywo w internetowych radiach jak BlogTalkRadio czy chociażby Spreaker. Może to zrewolucjonizować polski Protestantyzm w Duchu Świętym. Słuchacze mogą podłączyć się za pomocą Skype i brać udział w programie, dzwoniąc z pytaniami albo np. otrzymując modlitwę, proroctwo, modlitwę uwolnienia czy uzdrowienia! Program jest automatycznie nagrywany a potem słuchacze mogą ściągnąć go z archiwum w formacie np. mp3. Cennik tutaj (Blogtalk Radio) oraz dla Spreakera.

Oto wyzwanie dla polskiego Protestantyzmu w Duchu! Duży potencjał odbiorców. Dodatkowo przy znajomości angielskiego- pozyskanie miliona słuchaczy!

Służba AntyEkumenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s