Lewica: jak nie mogli wygrać wyborów to muszą uciec się do użycia broni…

Ludzie są pod wielkim wpływem mediów. To one kształtują światopogląd wielu stad ich głowy wiedza jak manipulować społeczeństwem. Nie muszą się spierać, kłócić ani perswadować. Mieszkańcy danego kraju siadają przed TV i …gotowe. Papu, które maja przyjąć i punkt widzenia jest przygotowany jak na tacy. Bierzesz pilot i wydaje ci się, ze masz tak wiele kanałów i tyle do wyboru…Naprawdę?

Potem zatraca się granica między faktycznym życiem a fikcja telewizyjna. Kiedy słyszysz nieustannie jak media dudnią: Trump to wariat! Trump to rosyjski szpieg! Trump to oszust…itd to…niektórzy zaczynają naprawdę gościa nienawidzić! Badania internetowe potwierdziły, ze prasa w większości nigdy dobrze o nim nie napisała. Globalizm kreuje nasza percepcje. Jak działa dla nas: tylko pozytywne artykuły i oburzenie gdy ktoś to podważa. Jeśli natomiast to anty-globalista- pokażmy go jako pariasa, czuba, Hitlera, zwiedzenca „zagrażającego Konstytucji UE”!

To samo jest w zborach…Ten kto drobi najwięcej i podróżuje od ekumenicznej imprezy do następnej- to „nietykalny”, który „tyle zrobił dla zboru”! Ten kto się odzywa- za jakiś czas cichnie o nim…Słyszysz „o już go nie ma”, „już nie jest tam pastorem”…

Lewica czyli Demokraci przegrali w Wyborach w 2016 roku. Ameryka wybrała Trumpa. Jedni chcieli uciekać (jednak zostali, czcze słowa…), inni ryczeli o nadchodzącym końcu świata– Trump zabierze im Islamizacje, nie będzie Rządu Światowego, nie zarobią kokosów na nałożeniu karbów przedsiębiorstwom, koniec z finansowaniem terroru…Biada nam, biada kamraci!

Niejaki James Hodgkinson podłapał przekaz mediów i postanowił zając się Republikanami za pomocą jego strzelby(Daily Mail). Nie pomogła manipulacja, prośby, groźby…”co w końcu zostało?” Teraz to Republikanie stali się „złem tego świata, które trzeba wyeliminować”(Daily Mail).

Zbawca lewicy” i jej nienormalności ruszył ze swoimi planami. Policja znalazła u jego boku „listę zabójstw” z imionami i nazwiskami Republikanów.

Lewica jest bardzo „układna” jak długo Prawica jej ulega. To tak jak Islam- jak długo mogą się panoszyć, tak długo „Zachód jest wolny od ataków”. Jak tylko im oponują, pojawiają się prośby, ostrzeżenia…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s