W mieście w Beligii nie postawią szopki aby nie urazić Muzułmanów

Miasto w Belgii jest typowym przykładem jak kontrola umysłu działa na ludzi żyjących pod jarzmem Unii Europejskiej(Daily Mail).

Jest to używanie mniejszości aby zniszczyć większość. Jest to psychologiczny klin, który Unia wbija w myśli ludzi Europy.

Szopka to wymysł katolicki dopiero z 1223 roku. Potem zaadoptowali ja niektórzy Protestanci, których omamił duch tego świata i jego tradycje.

Niemniej jednak plan Unii jest taki, ze aby znieść „tradycyjne” myślenie i wierzenia, należy sprowadzić obca kulturę i potem psychologicznie oddziaływać na okolicznych mieszkańców.

Takie myślenie nie istnieje w świecie Islamu. Niech politycy jada do ich krajów, próbując robić to samo co oni chcą w Europie. Nie pojada i nie spróbują, i dobrze wiemy dlaczego.

W Unii Europejskiej używają technik manipulacji psychologicznej używanej do kontroli tłumów. Poprzez media i TV, człowiek jest „uczony” w domu, przez TV kablowa jak powinien się zachowywać, jak myśleć i jak reagować.

Czyż nie tak zachowałby się bohater w tej telenoweli? Pamiętasz, jak on bronił tego?Dobra technologie wykorzystuje diabeł, który „trenuje” miliony przed telewizorem wg skryptów opracowanych przez speców od psychologii, aby nauczyć cie globalizmu, chociaż ty sam tego nie wiesz!

Tam w serialach uczą cie jak postępować z uchodźcami, tam pokazują zboczeńców(nie pokazują ich jak umierają w młodym wieku na trypla) i nakazują ci nie oponować, tam widzisz całujące się dziewczyny, tam uczysz się i programowany jesteś, ze rozwód to tak naprawdę nic…

Nikt nie spodziewa się, ze treści mediów są podstępnie wprowadzane specjalnym skryptem. TV uczy cie Unii Europejskiej, a potem dziwisz się, czemu nie oponujesz aborcji, zboczeńcom i innym diabelskim zachowaniom…

Jesteś wychowankiem szkoły propagandy Unijnej i co ciekawe, nawet o tym nie wiesz. Powiesz- panie, jak to może być? Nie zapisywałeś się do specjalnych szkol, nie jechałeś do Brukseli aby cie nauczyli „cywilizacji”. Po prostu oglądałeś ich filmy, płaciłeś za bilety do kina, patrzałeś na najnowsza serie na Netflix…A tam jest skrypt.

Pamiętam jak kiedyś oglądałem serial, niby o Bogu. Po wielu latach nawróciłem się i gdy patrze wstecz, okazało się, ze ten film promował Boga New Age. Był to film o rzekomym aniele, który wykonywał prace dla ludzi. W jednym z odcinków pokazany był „kaznodzieja- tetryk” i dokładnie taka postawę możesz zobaczyć w dzisiejszym ekumenicznym „kościele”.

Kaznodzieja nawoływał do pokuty, aby ludzie odwrócili się od grzechu. Jak go pokazali? Jako niemiłującego i twardego głąba religijnego…Pluje siarka i ogniem, „nie kocha”, „oskarża”…Ów „boży anioł” prezentował Boga New Age- który miłuje ludzi niezależnie od tego w co wierzą i jak żyją! Ten serial nazywa się „Dotyk anioła” i jest propaganda religii globalizmu.

Szopka nie jest Biblijna, a promuje katolickie fałszywe tradycje i bałwochwalstwo. Z drugiej strony jednak, obserwujemy programowanie Unii Europejskiej, która używa wszelkich sztuczek umysłu, by zmusić Europejczyków pod swoje jarzmo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s