Piosenkarka Cher: Trump to p……. idiota

Kapryśnie i nic nie wiedzące „gwiazdy” i „celebryci” nie mogą znieść, gdy ludzie głoszą inne przekonania od oficjalnej globalistycznej śpiewki!

Do propagandy ataków na Donalda Trumpa dołącza …Cher, „Bogini Pop”. Trump śmiał zakwestionować masowa globalizacje i to nadepnęło niewątpliwie na jej ignoranckie paluszki…Cher jest ikona pedalstwa i zatracenia ludzkości…(jakbyś nie słyszał…) i zwolenniczka Hillary, która chce więcej aborcji, praw dla chorych psychicznie…Ci ludzie zapłacą wieczna męka w piekle!

Agitując za Hillary Clinton, Cher nazwala Trumpa- „P********* idiotą”, „rasista”, porównała go do Hitlera, stwierdzając tez, ze jego kampania prezydencka wygląda jak „rasistowska zabawa w stylu Judy i Punch’a”(Daily Mail)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/ca/Swanage_Punch_%26_Judy.JPG/268px-Swanage_Punch_%26_Judy.JPG

Lewica nie znosi opozycji do ich planów. Globalizm słono wynagradza tych co są oddani mu w pełni. Gwiazdorskie, starzejące się przeżytki jednak, poniżają się do uczestnictwa w promowaniu najgorszych wartości i zachowań, byleby tylko prasa udzieliła im wywiadu…”Będziemy promowali kupsko z muchami”, byleby nam dali kasę i napisali w papierze…

Oto anty-wzorce do naśladowania…

2 komentarze do “Piosenkarka Cher: Trump to p……. idiota

    • I tak i nie…Trump jako jedyny wyrazil chec zrobienia czegos z tym potopem uchodzcow Islamskich i milionami nielegalnych imigrantow…Trump jest outsiderem, nie nalezy do „klubu”, stad, jesli przesledzisz co sie dzieje w Ameryce przez ostatnie miesiace- szybko zauwazysz, ze jest to jeden z najbardziej przesladowanych kandydatow na fotel Prezydenta…Jest wielka roznica. H.B bedzie kontynuowac polityke Obamy czyli globalizm(uchodzcy, Islam, politeizm, ekumenizm, katolicyzm, aborcje, wstretnych zboczencow itd)…Trump nie…On juz ma wielu wrogow w USA…

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s