Papież Franciszek potępia katolików jako heretyków jeśli mówią: „jest tak a nie inaczej”!

Papiestwo uskutecznia swoje plany pochodzące wprost z Soboru Watykańskiego II. Aby wchłonąć każdą religie, katolicy (jak robili to Jezuici przez setki lat) muszą przestać patrzeć do katechizmu i kierować się naukami ich ‚kościoła’. Sa to same słowa papiestwa.

Papież stwierdził, że katolicy muszą się nauczyć pozornej tolerancji tych co ‚wierzą inaczej’. Również, głosi wolność od „łańcuchów prawa”. „Sztuczny idealizm” powoduje, ze zamiast bratać się z religiami, katolicy wojują o ‚czystość’ ich katolickiego katechizmu. Jest to droga, która uniemożliwia im połączenie z Islamem, Buddyzmem, Chrześcijaństwem oraz Hinduizmem.

Doktryna od Soboru Watykańskiego II jest „brak krytyki” oraz”pojednanie między religiami”. Kto idzie inna droga niż ta, jest ‚katolickim heretykiem’.

Sztywność” katechizmu i „brak negocjacji”, „kłótnie” z tymi co odbiegają od ich katechizmu, brak „zdrowego realizmu” powodują, że katolicyzm ‚płoszy’ inne religie. Jak więc je wszystkie wciągnąć ta droga? Katolicyzm musi przejść wiec ‚ekumeniczna reformę’!

Papiestwo pouczało już każdą denominacje Protestantyzmu, cóż- teraz czas na ich własnych ‚wiernych’.

Katolicyzm przez wieki absorbował „kreatywnie”wszelka pogańską drogę ‚czczenia’- więc i w naszych czasach wcale nie jest inaczej. Sugeruje on katolikom, ze muszą w tym pójść jeszcze dalej- nie zostawać na tym samym poziomie. Jeśli mogli przejąc religie Imperium Rzymskiego, czy nie mogą zatem przejąc Islamu, Hinduizmu czy Protestantyzmu?

Od setek lat na przykład oglądamy przejście od czczenia Maryi do uczynienia jej Królową Nieba. Wg papiestwa tylko ‚heretyk’ nie posunie się w tym jeszcze dalej. Czemu by nie zrobić z niej Zbawiciela?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s