90. urodziny Elżbiety II

Elżbieta II obchodzi 90. urodziny dnia 21 Kwietnia 2016 r. Koronowana w roku 1953 zobowiązywała się aby zachować Protestantyzm na wyspach Brytyjskich.

Dziś celebruje w towarzystwie B.Obamy z 1000 ognisk ma być rozpalonych dookoła Wielkiej Brytanii. Jakie jest znaczenie? Czyżby Bushowskie „tysiąc punktów światła”?

Jak jej wyszło? Niestety, jak podaje The Telegraph spotkała się aż z 5 papieżami, począwszy od Piusa XII, którego spotkała w roku 1951(nawet przed staniem się królową Anglii!). Obok tego był Jan, JP II,Benedykt XVI i Franciszek . Od czasu rozpoczęcia Reformacji była pierwszym monarcha, który ugościł papiestwo. Na zdjęciach z The Telegraph widać ja w czarnej woalce, ubranej jak zakonnica (tzw szata żałobna)…

Biel przeznaczona jest dla katoliczek, tzw il privilegio del bianco.

Poprzez wprowadzenie Adoption and Children Act 2002 sprawił, ze pedzie mogą adoptować dzieci, a od 2013 wprowadzili związki pedałowe.

Podczas koronacji obecnych było masę Muzułmanów. Jak widać bierze udział w procesie globalizacji. Gdy koronowano ja w 1951 roku w Wielkiej Brytanii było tylko 50,000 Muzułmanów i 7 meczetów. W 2011 roku mamy 2,706,000 Muzułmanów i 1500 meczetów!

Jej dokonania nie tylko nie są imponujące ale chore!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s