Kurt Koch: Teraz przyszedł czas na Zielonoświątkowców i Charyzmatyków

Kurt Koch to osoba stojąca na czele ekumenizmu skierowanego do Protestantów, fachowo określonego jako Papieska Rada ds. Popierania Jedności Chrześcijan. Kurt Koch jest jedną z wysoko postawionych rangą osób, która ma za zadanie zburzyć Reformacje w sercach Protestantów.

Według planów Soboru Watykańskiego Drugiego, chce on powrócić do sytuacji nie tylko sprzed Reformacji ale tez i sprzed czasów Wielkiej Schizmy roku 1054. W tym celu opracowali nie tylko radę papieską ale i Światową Rade Kościołów (która jest tak naprawdę złożona z pseudo- Protestantów aby zrobić sztuczny tłum). Jak opisywał znany i zakazany, były Jezuita, Alberto Rivera, Watykan studiował wszelką denominacje Protestantyzmu i specjalnie szkolił agentów, którzy mieli wejść do nich i zajmując wysoką pozycję nie tylko zahamować krytykę i głoszenie przeciwko katolicyzmowi, ale także przeciągnąć ich do unii z Rzymem.

Jak widać po ostatnich latach, wszelkie denominacje, które zawsze były w opozycji do katolicyzmu i Prawosławia,ze względu na herezje tych niebiblijnych kościołów, dzisiaj kroczą z katolicyzmem prawie- ramię w ramię!

Od wielu lat niepokojący stan ujawniać się zaczyna również pośrodku niektórych Zielonoświątkowców i Charyzmatyków. Niewiele wierzących wie i rozumie, że żadna denominacja nie została pominięta w globalnej strategii ekumenizmu katolickiego, więc nikt nie jest przed nią uchroniony. Dochodzimy do czasów, że każdy pastor, denominacja w Ruchu Pentekostalnym i Charyzmatycznym będzie, prędzej czy później, nagabywana przez agentów ekumenizmu- zarówno wprost z katolicyzmu jak i może częściej spośród tych, którzy weszli w unie i pakt ze Światową Radą Kościołów, przyłączając się do Polskiej Rady Ekumenicznej.

Wypada dodać, że katolicka ekumenia wymierzona jest w każdą większą religie na świecie ( Hinduizm, Islam, Buddyzm). Obserwujemy też, że katolicyzm próbuje wchodzić w unie z rożnymi kultami pogańskimi opartymi na duchowości afrykańskiej i innej. (Voodoo, Umbanda).

Jak podaje fronda.pl Kurt Koch ogłosił, że największym partnerem ekumenicznym dla katolików powinien być najpierw Kościół Zielonoświątkowy, ze względu na to, że plasuje się co do wielkości na drugiej pozycji.

Artykuł nosi nazwę: „Głównym partnerem ekumenicznym dla katolików powinni być zielonoświątkowcy”. Kolejny artykuł pt:”Zielonoświątkowcy i charyzmatycy, nowym wyzwaniem dla katolickiego ekumenizmu” pokazuje, że kolejnym celem na najbliższe lata jest wzięcie się za te ruchy, ponieważ wielu z nich wciąż angażuje się w działalność nawróceniową i ewangelizują katolików, co oczywiście powoduje ich znaczne obniżenie. Sprytną taktyką jest zatem ich ogłupienie i wciągnięcie w ekumenizm, a w ten sposób katolicy liczą, że wielu z nich powróci na łono Watykanu. Jeśli nie będzie to każdy z nich, to przynajmniej zahamuje to proces ewangelizowania katolicyzmu.

Jak podaje Radio Watykańskie, Kurt Koch był obecny, gdy w ubiegłym roku, 100 Zielonoświątkowych pastorów z całego świata spotkało się na tajnym spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Watykanie. Nic więcej nie wiadomo, poza informacją, że modlili się ‚o jedność z Rzymem’.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s