Bobokulova: „Allah kazał mi uciąć dziecku głowę”

Uśmiechnięta Islamska terrorystka, Gulchekhra Bobokulova, niańka do dziecka, ucięła główkę 4-letniej dziewczynki i nosiła ja dookoła metra w Moskwie.

Złapana przez policje w Rosji, została umieszczona w klatce sadowej i śmiejąc się machała ręka na otaczających ja dziennikarzy! Daily Mail podaje, ze prasa w Rosji nadała jej imię: krwawa niania. Kiedy dziennikarz zapytał o to co Allah kazał jej zrobić, ona odrzekła: zabić. Twierdziła, tez ze nie żałuje, a ‚poprosi o wybaczenie tylko Allaha’, wskazując na niebo.

Reuters z kolei podaje, ze ma to być zemsta na Putinie za bombardowania Muzułmanów :

Zemściłam się na tych co przelewają krew. Putin przelał krew, bombowce dokonały bombardowań. Czemu zabijają Muzułmanów?”(dziecko przelało?co Muzułmanie robią ludziom?)

Co ciekawe media w Rosji wzbraniają się komentować na ten temat. Jest to ‚gorący i delikatny temat’, w końcu miliony Muzułmanów czekają w kolejce aby przybyć do Europy wg planów globalizmu. I poprawnie politycznie pranie mózgu dociera również i do Polski! Media w Europie i Stanach nazywają Muzułmanów- Azjatami (wyogólnienie aby odsunąć podejrzenia od Islamu, który czyni te rzeczy!). Te same media oszukują miliony Europejczyków i Amerykanów, przedstawiając fałszywe statystyki na temat aborcji, homo itd.

I bynajmniej, sprawa Bobokulovej ‚nie jest kwestia Islamskiego terroryzmu’. ‚Tylko ksenofoby’ muszą być uciszeni…

Ciekawe, ze w Norwegii, w odpowiedzi na ‚Żołnierzy Odyna/Odins soldaterpowołali ‚Żołnierzy Allaha’, Jundullaah, którzy noszą flagi ISIS!…Do czego doszło, ze państwo nie jest w stanie czuwać nad bezpieczeństwem obywateli, i powstać muszą bojówki?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s