Zbrodnie motywowane szatanem

Przyjmowanie ideologii wrogiej Słowo Bożemu ma swoje skutki. Osoby badające dziś zbrodnie muszą zdać sobie sprawę, ze niektórzy czynią to, ponieważ tak każe im ich ideologia, bądź dzieje się to z powodu, ze otwarli się na siły ciemności.

W Ameryce istnieją specjalne jednostki do badania tzw. zbrodni motywowanych okultystycznie. W Południowej Afryce powołali specjalny Oddział do Walki z Przestępczością motywowana okultyzmem w SAPS(założycielem jest Kobus Jonker)! W Meksyku, policja udaje się do okultystów, aby ‚duchowo chronić’ się przed uprawiającymi czarna magie kartelami!Reuters opisuje, jak policjanci otrzymują ‚duchowe tatuaże’ i spotykają kapłanów w nocy na plaży, którzy obijają tam kurczaki o północy,by smarować ich krwią tych zwierząt. Niektórzy tatuują swoje ciała w symbole voodoo, wierząc, ze maja one moc odbijać kule od nich.

Należy zrozumieć, ze tzw narko-gangi w Meksyku to nie tylko kryminalne zachowanie, ma to głębokie podłoże w okultyzmie oraz przodkach (). NY Daily News opisuje, jak członkowie gangu porwali amerykańskiego studenta, torturowali go i sodomizowali przez noc, by w końcu ugotować jego mozg w okultystycznym kotle.

Ci ludzie robią ofiary dla Santa Muerte oraz innych patronów ich diabolicznej religii jak np.: Jesús Malverde, San Ramón Nonato, Juan el Soldado itd.

36 latek z Ohio, Raphael Greaves zajmował się otwarcie satanizmem, i wg The Washington Post, dorobił się ostatnio nowych tatuaży z symbolika Lucyfera oraz pochodzące z grymuaru zwanego Necronomicon. Jego strona miała zawierać zdjęcia tej osoby w rożnych szatańskich strojach i obiektach oraz certyfikaty z Kościoła Szatana. Prasa podaje, ze identyfikował się z teistycznym satanizmem. Gral również w black metallowym zespole, Satanicon.

Jego rendez-vous i zabawy z diabłem nie trwały długo (tak jak to zwykle bywa). W jednej z awantur zabił swoja dziewczynę oraz popełnił samobójstwo. Sandursky Register podaje, ze jego ksywa była : „Grave Desecrator/ Desekrator Grobów” oraz udział w kilku innych zespołach- Skeletonized(obróceni w szkielety), lord Asmodeus, Blood Coven(kowen krwi).

W zespole graja Xaphan oraz Mongrel. Dorobili się czterech płyt. „Wyrzynanie świętych” zawiera takie utwory jak: „gwałcąc Chrześcijańska dziewice”,”Nekromantyczny rytuał” czy ‚Szturmowanie bram niebios’…Z innej płyty pochodzi piosenka pt.„Spal kościół”.

Inna osoba, Robert Allen Reynolds, 35 latek z Kentucky, satanista o ksywie The Reverand pokłócił się o muzykę satanistyczna z kolega z pokoju i go wykończył. Jak podaje Daily Mail, miał ogłosić swoja własną religie, zwana Reynoldsianism i założył Pierwszy Kościół Reynoldsianismu oraz zespół The Reverend Music. Na Facebook’u pokazuje powiązania z Kościołem Szatana.

Diabeł porusza się niepostrzeżenie i stoi za tego typu zbrodniami. Narko-gangi maja swoje korzenie w religii Azteków, ich przodkowie dokonywali strasznych czynów i ciąża nad nimi grzechy pokoleniowe. Satanizm reklamuje się czasem jako nieszkodliwa zabawa. W dobie technologii, młodzi maja dostęp do ich stron, a także publikacji czy satanistycznej muzyki. Sa one kanałami dla diabla aby ich opętać a potem poprowadzić do tego co naprawdę diabeł robi:

Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały”Jana 10.

Jezus jest dobrym pasterzem i prowadzi do życia:

Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały. (11) Ja jestem dobry pasterz. ”Jana 10.

Muzyka black metal najeżona jest prawdziwymi symbolami szatańskimi. Ludzie powtarzają co ci ludzie śpiewają i chłoną atmosferę demonów. Co jakiś czas słyszymy jak ci muzycy płacą najwyższa cenę swojego buntu. Zajrzyj tylko na stronę i przekonaj się, ze jest cena do zapłacenia za zabawę z demonami i bluźnierstwo. Jak giną? Choroby, samobójstwa, wypadki, utonięcia…

Ludzie krwawi i zdradliwi nie dożyją połowy dni swoich.”Psalm 55

Inni dają się nabrać demonom. Czy ochroni cie symbol przed mocą piekielna? Tak może myśleli Herr Burzum, Jacek Jadwiszczak, Piotr Grudziński, Tomasz Radke, Tomasz Bonarowski (Christ Agony) czy Jeff Hanemann. Niektórzy z nich mogli być ‚dobrymi ludźmi’ uwikłanymi w taka muzykę. „Przecież to w imię artyzmu”,”to tylko zabawa dźwiękiem”…

Jak ciężka czasem jest cena ignorancji, zwiedzenia…Pamiętaj, ze : „droga do piekła jest wybrukowana dobrymi intencjami”. Diabeł to nie miły duszek, który chce ci pomoc. On niczym pedofil nęci swoja ofiarę, systematycznie omotuje dookoła siebie, otwiera na jego działanie…by wykończyć. Jezus przyszedł po to, by zniszczyć dzieła diabla!

Zwróć się dziś o pomoc do Niego! Porzuć ciemność! Zbyt duża liczba osób nią szla, zbyt wielu poszło do piekła…

Obyście dziś głos jego usłyszeli: (8) Nie zatwardzajcie serca waszego”Psalm 95

Bóg nawołuje dziś wiele zgubionych i zagubionych dusz! Jezus ma wybaczenie, pomoc, pokój dla twojej duszy! Wyrzeknij się szatana! Przyjdź do światła Jezusa! Przyjmij Go jako Pana i Zbawiciela!

Amen

Polecana pozycja:

Muzyka Black Metal- Chrześcijanie powinni to zaadresować i modlić się przeciwko!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s