Bezrobocie, roboty i uchodźcy!

Gazety podają, ze bezrobocie na świecie sięgnęło najwyższego pułapu. Globaliści jednak wydaja środki finansowe aby promować założenia Nowego Porządku Świata- masowa islamizacja, aborcja, homoseksualizacja narodów, eugenika czy eutanazja. Wg The Guardian, bezrobocie na świecie ma przejść pułap 200 milionów do roku 2017! Obok tego obserwujemy stały i rosnący wzrost migracji, która zabiera miejsca pracy oraz pociąga za sobą dodatkowe koszta.

Bezrobocie w Polsce wzrosło od 9,6 % do 9,8% w Grudniu 2015 r. Wg Eurostatu, w strefie euro 16,750 milionów osób było bez pracy na Grudzień 2015 r. Obok plagi uchodźców, którzy maja zdestabilizować Europe pod względem religii, wartości oraz zatrudnienia, kolejnym konkurentem okazują się …roboty. Bezrobocie młodych ludzi jest na wysokim poziomie w Europie i plasuje się na poziomie 21% w UE!

Deloitte przewiduje, ze do roku 2036 (za 20 lat!) roboty odbiorą prace 11 milionom ludzi, w szczególności pracownikom marketów czy magazynów w Wlk Brytanii! Osoby zarabiające poniżej 30,000 ₤ są najbardziej zagrożone! Szykuje się masowe wylewania z pracy, strajki i dalsza destabilizacja Europy! Zawody wymagające więcej zdolności, wiedzy i te wysoko opłacane maja mniejsze prawdopodobieństwo zastąpienia przez roboty!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s